Najnowsze produkty, najnowsze technologie, to tylko część naszej oferty. Klienci często zadają sobie pytanie, jak w pełni wykorzystać powierzchnię warsztatu, jak rozplanować instalacje powietrza itp. Odpowiadamy również na takie pytania.

Pomagamy w projektowaniu i aranżacji nowoczesnych serwisów lakierniczych, które dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, naszej innowacyjnej technologii jak również odpowiedniej organizacji pracy zaowocuje zadowoleniem naszych klientów. Wreszcie oferujemy, także doradztwo w zakresie ochrony środowiska, obejmujące m.in. informowanie o przepisach ochrony środowiska, wskazówki odnośnie redukcji ilości substancji lotnych zanieczyszczających środowisko, sposobów postępowania z nimi i ich utylizacji.

Prowadzimy również serwis doradczy dotyczący kolorystyki, a także oferujemy możliwość korzystania ze szkoleń technicznych dla lakierników w centrali Firmy Standox w Warszawie. Nasi Partnerzy Handlowi mogą na co dzień liczyć na wsparcie profesjonalnego Działu Technicznego oraz w każdej chwili skontaktować się z nim pod bezpośrednim numerem telefonu +48503044702.

W naszej bibliotece można pobrać na własny użytek broszury, które pomogą w rozwiązaniu codziennych problemów.