Firma Amber-Star Sp. z o.o. powstała w 2000 roku w Gdyni. Przez dłuższy czas swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją i eksportem na terenie całej Europy. W 2007 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż i dystrybucję materiałów renowacyjnych dedykowanych do sektora motoryzacyjnego. Konsekwencją tych działań było podpisanie oficjalnej umowy o współpracy z firmą Standox, oraz w 2013 roku firmą Mipa AG.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tych marek w regionie województwa wielkopolskiego. Siedziba firmy wraz z centralnym magazynem znajduje się w Poznaniu przy ul. Dziewińskiej 6. Na miejscu znajdą Państwo pełny asortyment materiałów lakierniczych Standox oraz Mipa, dedykowanych do renowacji samochodów osobowych (Standoblue, Standohyd, Basislack, Mipa BC), dostawczych i ciężarowych (Standofleet, Mipa OC, Mipa PUR-HS) oraz przemysłu (Percotop, Mipa PMI). W roku 2015 uruchomiliśmy również mieszalnię lakierów.

Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne materiały okołolakiernicze takie jak papiery ścierne, taśmy, folie, zmywacze, czyściwa i systemy polerskie firm takich jak 3M, Norton, MP. Uzupełnieniem oferty są urządzenia lakiernicze i akcesoria renomowanych producentów (SATA, Festool, Drester). Na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę handlową zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie stosowane systemy renowacyjne wymagają uaktualnienia wiedzy i umiejętności, dlatego też świadczymy dla naszych Klientów profesjonalne doradztwo techniczne, które jest do Państwa dyspozycji na miejscu.